Coraz częstszym gościem na imprezach okolicznościowych, weselach i eventach firmowych jest fotobudka. Postanowiliśmy wskazać Wam siedem powodów tej niesłabnącej popularności.

1. To idealny sposób, by wprawić gości w dobry nastrój

Fotobudka na 18 Wrocław
http://www.freepik.com

Każda impreza ma swój unikalny klimat, często jednak potrzeba czasu, by goście mogli lepiej się poznać, wczuć w pozytywną atmosferę i pozwolić sobie na beztroską i udaną zabawę. Fotobudka idealnie sprawdza się jako patent na szybsze rozkręcenie imprezy. Wspólne zdjęcia, delikatne uśmiechy, subtelne spojrzenia szybko zmieniają się w szaleństwo przed aparatem, przymierzanie kolejnych gadżetów, strojenie śmiesznych min i wcielanie się w różne postacie. Goście mogą w końcu poczuć pełen luz, wszyscy pokazują dystans do siebie, wspólnie bawią się i śmieją przy kolejnych pozach, to idealny początek imprezy. Sztywna atmosfera, konwenanse i nudne schematy natychmiast odchodzą w zapomnienie. 

2. Zyskujesz niesamowitą pamiątkę

Fotobudka Fotland na wesele Wrocław
http://www.freepik.com

Po pewnym czasie wspomnienia, nawet najcudowniejszych chwil, zacierają się, umykają nam detale, spojrzenia, uśmiechy, niepowtarzalne momenty, w których byliśmy naprawdę szczęśliwi. Zdjęcia sprawiają, że mimo upływających lat, w każdej chwili możemy przenieść się myślami do tamtych pięknych chwil, przypomnieć sobie wyraz twarzy bliskich nam ludzi i te wszystkie ważne zdarzenia, które sprawiły nam tyle radości. Często słyszy się, że zdjęcia z fotobudki sprawdzają się lepiej niż te od profesjonalnego fotografa, ponieważ goście czują się swobodniej przed niewidzialnym aparatem, chętniej wyrażają prawdziwe odczucia, zachowują się beztrosko i naturalnie, ale też pozwalają sobie na więcej szaleństwa. Przeglądając je można więc poczuć klimat tamtego czasu, zachwycić się i wzruszyć.

3. Ciekawe możliwości marketingowe

Fotobudka do wynajęcia na studniówkę

Fotobudka może stać się również narzędziem marketingowym, nie tylko poprzez opcję brandingu, ale również urozmaicenie eventów firmowych. W nowoczesnym marketingu ważna jest pomysłowość, umiejętność przedstawienie historii, wiążącej się z produktem czy też korzyści, płynących z konkretnych usług. Biorąc pod uwagę magię i moc obrazu, fotografii, łatwo zauważyć, że istnieje wiele możliwości wykorzystania wydruków z fotobudki do atrakcyjnego przedstawienia wybranych produktów czy też promocji marki. Łatwość udostępniania zdjęć z fotobudki na popularnych portalach społecznościowych pozwoli w szybki, efektywny i  interesujący sposób pokazać udany event, ale również przedstawić idee, filozofię firmy.

4. Intrygująca dekoracja

Każdy, kto organizuje event, imprezę okolicznościową czy inne ważne wydarzenie chce nadać mu wyjątkowy charakter. Oczywiście istnieje wiele sposobów i pomysłów na dobrą organizację. Najczęściej przykłada się jednak dużą wagę do dekoracji miejsca. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że fotobudka jest nie tylko wspaniałą atrakcją, tworzy też klimat miejsca imprezy. Można wybrać np. fotobudkę retro, chcąc przenieść się w czasie lub specjalnie wystylizować fotobudkę, zgodnie z motywem przewodnim imprezy. Można dzięki temu przenieść się na tropikalną plażę, do królewskiego zamku lub w klimat lat 80.

5. Szalone i niepowtarzalne tła, gadżety, akcesoria

Fotobudka Fotland Polkowice

Fotobudka na imprezie czy przyjęciu weselnym sprawdza się tym lepiej, im więcej jest zaskakujących, pobudzających wyobraźnię i rozśmieszających gości do łez gadżetów, akcesoriów i teł. To one sprawiają, że wcielamy się w różne postacie, puszczamy wodzę fantazji i spędzamy świetnie czas, podziwiając siebie i swoich najbliższych w różnych odsłonach. Kolejne zaskakujące przebrania wprawią w dobry nastrój nawet najpoważniejszych gości.

Bogatą ofertę teł, akcesoriów i dodatków znajdziecie na: https://fotland.pl/

6. Fantastyczny pomysł na prezent

Jeśli szukasz pomysłu na kreatywny i nieoczywisty prezent, fotobudka jest świetnym rozwiązaniem. Łączy ona wszystko, co w prezentach najpiękniejsze, zapewnia dobrą zabawę, moc niesamowitych wrażeń, jest pomysłowa, zaskakująca
i imponująca, a dzięki niej podarujesz też piękną pamiątkę bliskiej Ci osobie. Wydaje się więc, że to prezent spektakularny, który trudno będzie przebić.

7. Atrakcja w niskiej cenie

Fotobudka Oława

Wynajem fotobudki na dwie godziny to koszt ok. 700 zł., co porównując inne atrakcje np. na weselach nie jest dużym wydatkiem. Z kolei w wypadku półmetków i studniówek, atrakcję tę, dzieląc koszt na wszystkich uczestników imprezy będziemy mieć niemalże za darmo (ok. 4/5 zł na osobę). Trzeba więc przyznać, że cena jest naprawdę niska, a zabawa często dużo lepsza niż w wypadku innych form rozrywki. Goście sami mogą tworzyć piękne pamiątki dla siebie i swoich najbliższych lub po prostu poszaleć tak, jak tylko chcą, zrobić show, rozśmieszać się wzajemnie, utrwalać spojrzenia, uśmiechy, pocałunki i… co tylko chcą. Liczba zdjęć jest zawsze nieograniczona. Często jest to więc atrakcja, z której najchętniej korzystają goście.