NAMIOT DO FOTOBUDKI

250,00 

Namiot do fotobudki z podświetleniem led  to szczególny produkt w naszej ofercie, dzięki niemu masz pewność, że zdjęcia wyjdą idealnie. Cena dotyczy wynajmu za 1 dobę.

Kategoria: Tag:

Opis

Namiot do fotobudki - idealny na imprezy plenerowe

Namiot foto posiada odpowiednio dobrane oświetlenie led, które sprawia, że fotografie wychodzą perfekcyjne. Dmuchany namiot tworzy niepowtarzalny klimat, goście mogą bez skrępowania i ograniczeń pozować, robić kolejne zdjęcia, strojąc miny, wygłupiając się, wymieniając pocałunki i spojrzenia, czyli po prostu robić wszystko, co w danym momencie podpowiada im serce.

Możesz mieć pewność, że bogaty wybór naszych akcesoriów i gadżetów pobudzi wyobraźnie każdego gościa i pozwoli świetnie się bawić przed obiektywem.

Ten niesamowity produkt dostępny jest na terenie całego Dolnego Śląska.

Wynajem namiotu do fotobudki jest konieczny, jeżeli zdjęcia wykonywane będą w plenerze w porze nocnej.

Dmuchany namiot do fotobudki to szczególny produkt w naszej ofercie!

Dzięki niemu masz pewność, że zdjęcia wyjdą idealnie. Masz gwarancję, że nie będzie żadnych cieni, a profesjonalne, odpowiednio dobrane oświetlenie sprawi, że fotografie będą perfekcyjne.

Fotonamiot Led jest w całości podświetlany, posiada pilot, którym można dowolnie zmieniać kolory. Może stanowić rodzaj dekoracji, kolorowe światła potrafią zrobić ogromne wrażenie. 

Wielkość namiotu: 2,6 m. x 2,6 m. 

To idealny dodatek do fotobudki i fotolustra


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NAMIOT DO FOTOBUDKI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *