Promocja!

NAPIS LOVE LED

500.00 

Napis love led, wielki, podświetlony o wysokości 140 cm będzie najdoskonalszym tłem do profesjonalnych fotografii. Wybierając napis Love na swoje przyjęcie, dodajesz mu pierwiastka wyjątkowości, wprowadzasz wspaniałą, pełną miłości atmosferę i zachęcasz gości do robienia pamiątkowych zdjęć.

Wysokośc to aż 140 cm.

Szerokość napisu ok. 350 cm.

Koszt wynajmu napisu: 500 zł/1 dzień.

Opis

Napis Love Led jako piękna dekoracja przestrzeni

Czy świat bez miłości miałby sens? Naszym zdaniem nie. Podobnie impreza bez naszego ledowego napisu „LOVE” będzie pozbawiona czegoś szczególnego. Oferujemy przepiękną ozdobę, która zachwyci i poruszy gości, ale też wyrazi Wasze uczucia i nada przyjęciu odpowiedni charakter i klimat.

Uczucia, piękno, miłość i oddanie się drugiej osobie, napis oddaje wszystko, czego nie sposób wyrazić słowami. 

Miłość! Coś, czego nie da się zdefiniować, zrozumieć i opowiedzieć. To ona nadaje sens naszemu życiu, sprawia, że się rozwijamy i chcemy zmieniać świat. Warto podkreślać jej magię i niezrównaną siłę, szczególnie w tak wyjątkowych okazjach.

Napis Love Led - specyfikacja

Oferujemy biały napis Love o wyjątkowym  designie slim, charakteryzujący się wąskimi literami, czcionką bezszeryfową. Litery oświetlają żarówki led, idealnie dopełniające elegancję przestrzeni i niezwykły charakter wydarzenia. Główki żarówek wystają poza front liter, zapewniając idealne oświetlenie i przepiękny efekt.

Wysokość liter to 140 cm,  a szerokość 350 cm, głębokość 20 cm. Materiał: PCV spienione 10mm białe.

Ta wyjątkowa dekoracja nie umknie więc gościom. Będzie idealnie oddawać i podkreślać emocje i uczucia, które towarzyszą Wam w tych wyjątkowych chwilach.

Napis Love Led - tworzymy miejsce z duszą

Podświetlane litery 3D ożywią każde wnętrze, wprowadzają cudowną, romantyczną atmosferę i oczarują Twoich gości. Sala nabierze dzięki nim zupełnie innego wyrazu, wydzielone będzie szczególne miejsce, które świetnie nadaje się do robienia zdjęć, tworzenia pięknych pamiątek z uroczystości. Olbrzymi napis wyrażający odczucia, które Ci towarzyszą, sprawi, że Twoi goście również poczują się wyjątkowo i chętnie razem z Tobą będą tworzyć wymarzone chwile.

Tylko pomyśl efektowny, podświetlony napis  „LOVE”, wybierz coś, co oddaje i przekazuje innym te szczególne emocje! 

Niech Twoja sala stanie się miejscem z duszą. W naszej ofercie znajdziesz przepiękne dekoracje i ozdoby, które pozwolą Ci stworzyć coś zachwycającego!

 

To coś więcej niż ozdoba sali!

To Wasze wyznanie, że świat ma znaczenie tylko wtedy jesteście RAZEM, pokazuje waszą niesamowitą miłość, ujawniacie wszystkim, że jesteście i zawsze będziecie nierozłączni, pokonując razem przeszkody, rozwiązując problemy i doświadczając najprawdziwszego szczęścia. 

Ty i ja – para kochających się nad życie ludzi. Patrząc na ten napis Love, będziecie sobie wciąż o tym przypominać. 

Piękne uśmiechy i spojrzenie kochających się do szaleństwa pary uchwyciliśmy na zdjęciach z naszej fotobudki. Można je podziwiać na naszym Facebooku

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NAPIS LOVE LED”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…