fotobudka-wynajem-fotland.pl

O nas

Organizacja imprez i fotografia daje tyle radości i pozytywnej energii, że właściwie nie jest dla nas pracą. Cieszymy się razem z Wami każdym wyjątkowym wydarzeniem. Mamy za sobą wiele wzruszeń, uśmiechów, niezapomnianych, przepięknych chwil, które przeżywaliśmy razem z Wami.  Największym szczęściem jest dla nas nie tylko możliwość bycia z Wami w tym niezwykłym czasie, ale przede wszystkim uchwycenie tych ważnych dla Was momentów. To dla nas trochę jak magia, dzięki fotografii można troszkę oszukać przemijanie. Z każdym kolejnym spojrzeniem na fotografię i każdym odnowionym wspomnieniem chwila trwa i jest niezmiennie piękna.

Z całego serca wierzymy, że klasyka i prostota zawsze są w modzie i broni się szczególnie, gdy chce się opowiedzieć piękną i prawdziwą historię. Kochamy tworzyć je razem z Wami zachowując je niejako poza czasem w naszych filmach i zdjęciach. 

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę i nie możemy się doczekać, by usłyszeć, doświadczyć, pomóc Wam napisać Waszą historię.

Nasza misja

W Fotland stawiamy na dobrą zabawę, zróżnicowaną ofertę motywów, dodatków, teł, czyli kreatywne wykorzystanie każdej z naszych fotobudek. Równie ważna jest dla nas jakość wykonanych zdjęć, nasze fotobudki wyposażone są w lustrzanki cyfrowe, lampy błyskowe oraz dodatkowe oświetlenia, co sprawia, że niezależnie od miejsca czy pory dnia wykonane zdjęcia będą na najwyższym poziomie. 

Jeśli tylko nas zaprosisz z przyjemnością dojedziemy do każdego miejsca w Polsce, by pomóc Ci dopracować organizację przyjęcia, udoskonalić dekorację, czy też zapewnić gościom niesamowite atrakcję i niezapomnianą zabawę.

fotobudka-na-wesele-fotland.pl