Organizacja wesela krok po kroku

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. Organizacja wymarzonego wesela wymaga wielu kroków, przemyślanych wyborów i zaplanowanych działań. Choć trzeba w to włożyć sporo pracy, pary najczęściej przyznają, że przygotowania do ślubu dają też mnóstwo radości i pozytywnej energii. Przygotowaliśmy dla Was kilka najważniejszych punktów organizacyjnych, by pomóc Wam poukładać sobie plan działań na najbliższe miesiące.

Czytaj dalejOrganizacja wesela krok po kroku

10 pomysłów na atrakcje weselne

Każda para marzy o pięknym, wyjątkowym weselu, na którym wszyscy goście będą się świetnie bawić i długo wspominać najlepsze chwile. Jak to zrobić? Propozycji na rynku jest bardzo wiele. My opisujemy 10 najciekawszych atrakcji weselnych, które uświetnią Wasze przyjęcie. Przedstawiamy ich zalety i ustalamy koszt takiej rozrywki. Koniecznie zapoznaj się z tymi propozycjami, to właśnie one wyróżniają imprezy i zachwycają gości.

Czytaj dalej10 pomysłów na atrakcje weselne

7 ostatnich trendów weselnych. Oryginalność czy tandeta?

Organizując wesele szukamy różnych inspiracji, ciekawych rozwiązań, które dopełnią tę niezwykłą ceremonię. Przeglądając najnowsze trendy weselne, warto zastanowić się nad wybraną estetyką i motywem przewodnim. W przeciwnym razie, to co wydaje się oryginalne i pomysłowe, może stać się po prostu tandetne. Najważniejsze, by kierować się własnymi upodobaniami, nie zaś przemijającą modą. Chcąc ułatwić Wam dokonanie wyborów, przedstawiamy 7 trendów weselnych i oceniamy możliwości ich wykorzystania. Przekonaj się, co zyskuje popularność na weselach i zdecyduj, czy jest to zgodne z Twoją koncepcją i gustem.

Czytaj dalej7 ostatnich trendów weselnych. Oryginalność czy tandeta?

Dekoracje weselne 2020 – 15 inspiracji

Fuerat aestu carentem habentia spectent tonitrua mutastis locavit liberioris. Sinistra possedit litora ut nabataeaque. Setucant coepyterunt perveniunt animal! Concordi aurea nabataeaque seductaque constaque cepit sublime flexi nullus. At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident,…

Czytaj dalejDekoracje weselne 2020 – 15 inspiracji