Dokładamy wszelkich starań, aby Cię uszczęśliwić!

Poznaj zadowolonych klientów

Jarosław Strzelecki Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Wynajmowałem kilka razy fotobudkę i fotolustro Fotland na eventy firmowe. Za każdym razem Klaudia i Andrzej byli bardzo profesjonalni, przyjeżdżali przed czasem, by wszystko wyszło perfekcyjnie. Mają bardzo dobry sprzęt i mnóstwo ciekawych dodatków. Szkoda, że nie znałem ich, kiedy brałem ślub. Naprawdę niesamowita para, bardzo kreatywni ludzie.

Ewa i Darek Szczęśliwe małżeństwo <3

Mieliśmy na naszym ślubie fotolustro Fotland i świetnie się u nas sprawdziło. Miałam pomysł na wesele w stylu glamour i Andrzej pomógł mi je zrealizować, świetnie się z nim pracowało. Był bardzo cierpliwy, bo ciągle zmieniałam zdanie i chciałam nowych dodatków, sam też podsunął mi parę fajnych rozwiązań i robił wszystko, byśmy z mężem byli zadowoleni z efektu.

Patrycja Mańkowska Panna Młoda

Planując wesele masz tyle wydatków, że czasem musisz z czegoś zrezygnować, ale w fotobudkę warto zainwestować. My zdecydowaliśmy się na Fotland i byliśmy zachwyceni, świetna jakość zdjęć i atrakcja dla gości. Wszyscy robili sobie mnóstwo zdjęć. Mamy dzięki temu piękną pamiątkę. Dziękujemy Fotland, nasz dzień był wyjątkowy również dzięki Wam!

Joanna Komorowska Manager

Wynajęliśmy fotobudkę vintage na naszą imprezę firmową i było fantastycznie. Wszystko było gotowe długo przed rozpoczęciem imprezy, ekipa dodała od siebie specjalne znaki i napisy, przykuwające uwagę i zachęcające do korzystania z fotobudki, która sama w sobie była przepiękna i wpasowała się idealnie w stylistykę naszej sali. Polecamy!

Sylwia i Rafał Żona & Mąż

Byliście świetni!!! Dzięki, że byliście na naszym weselu. To była petarda! Nasi goście byli zachwyceni fotolustrem, wszyscy świetnie się bawili, a my kochamy te wszystkie prze-zabawne zdjęcia, a już szczególnie ten niesamowity filmik. Nie moglibyśmy wyobrazić sobie bardziej profesjonalnej i doświadczonej firmy. Dziękujemy i będziemy polecać Fotland!

Anna Kordela Żona

Dziękujemy jeszcze raz, że nasz dzień był tak wyjątkowy, jak sobie wymarzyliśmy. Wasza vintage budka dodała do naszego przyjęcia mnóstwo radości i stylu, a na zdjęciach uchwycone zostały piękne chwile. Często zaglądamy do galerii online, którą dla nas stworzyliście. Naprawdę dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Danuta Szajnowska Mama Pana Młodego

Zamówiłam fotobudkę Fotland jako prezent na wesele syna. Klaudia i Andrzej byli bardzo profesjonalni i dbali o naszych gości. Aż nie mogę wyrazić słowami, jak znakomitą pracę wykonaliście. Cała nasza rodzina pokochała zdjęcia z Waszej fotobudki. Bardzo polecam, na kolejną imprezę też na pewno zamówię ich fotobudkę, wszystko było idealnie.

Ania i Mateusz Najszczęśliwsza Młoda Para

Zdecydowanie polecamy fotobudkę, świetnie się bawiliśmy przymierzając kolejne strojne dodatki, robiąc miny i ciesząc się, że możemy dzielić ten ważny dzień z najbliższymi. Wszyscy goście mieli pamiątkowe zdjęcie, do fotobudki ustawiała się długa kolejka i wszyscy byli zachwyceni tą atrakcją. Dziękujemy całej ekipie Fotland za świetną organizacje, profesjonalizm i wyczucie!

Agata Jachimska Gość

Najlepsza fotobudka we Wrocławiu. Często bywam na imprezach, ale tak ciekawych i zróżnicowanych dodatków jeszcze nie widziałam. Widać, że ekipa zna się na rzeczy, jakość zdjęć świetna, a Pan Andrzej potrafi zachęcić gości do zabawy, dba o każdy szczegół i jest bardzo profesjonalny. Mam super pamiątkę z urodzin przyjaciółki!

Edyta Sosnowska Właścicielka salonu sukien ślubnych

Już niejedną imprezę organizowałam z pomocą Fotland. Sprawdza się zarówno ich fotobudka, jak i fotolustro, bo to po prostu bardzo doświadczona ekipa. Moi goście, pracownicy zawsze świetnie się bawią, robiąc kolejne zdjęcia. Zawsze dobieram inny pakiet akcesoriów i dodatków, bo zależy mi na estetyce, a Pan Andrzej potrafi wszystko genialnie dopracować.

Dariusz Dudek Mąż

Polecam wszystkim firmę Fotland! Profesjonalni i kontaktowi ludzie, którzy perfekcyjnie zrealizowali nasz zamysł, a ich fotobudka była stylowa i działała bez zarzutu. My i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni. Obsługa fotobudki o wszystko zadbała, było mnóstwo świetnych gadżetów, przy zdjęciach śmiejemy się do dziś. Jeszcze raz dziękuję i polecam!

Sandra Bochnacka Żona

Dobrze, że byliście z nami w tym wyjątkowym dniu. Wasz gęsty dym pomógł ukryć drobne niedoskonałości podczas pierwszego tańca, fotolustro rozweseliło gości i dało nam wiele pięknych pamiątek, a ogromny napis LOVE był imponującą dekoracją i robił u nas za tło do zdjęć. Dzięki Andrzeju za dopracowanie wszystkiego na ostatni guzik.